فراخوان مرحله دوم سال 98 فراخوان دو مرحله ای اجرای پیمایش های ارزیابی وضعیت دخانیات

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ | 
به اطلاع اعضای محترم هیآت علمی و محققین، دانشکده ها و مراکز تحققاتی می رساند موسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران دو پیمایش "ارزیابی وضعیت دخانیات در بزرگسالان در سال 1398" و "ارزیابی وضعیت دخانیات در نوجوانان در سال 1398" را به نیابت از معاونت بهداشت (مرکز سلامت و محیط کار) از طریق ساز و کار فراخوان دو مرحله ای به فراخوان گذاشته است (دستور العمل فراخوان دو مرحله ای به پیوست است). هدف از فراخوان دو مرحله ای پیمایش های ارزیابی وضعیت دخانیات این است که ابتدا سه تا پنج مجری بالقوه که بهترین سوابق و شرایط اجرای طرح را دارند، انتخاب شوند و سپس از ایشان درخواست شود که پروتکل مطالعه را ارسال نمایند و در نهایت از میان آنها بهترین پروتکل انتخاب شود. بر اساس این دستورالعمل لازم است در ابتدا فرد / مرکز متقاضی فرم ارائه اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ای را با توجه به فرم درخواست برای پروتکل (RFP) پیمایش مربوطه تکمیل نماید. پس از بررسی، از میان بالقوه واجد شرایط جهت شرکت در مرحله دوم فراخوان و تدوین پروتکل مطابق با RFP ارسالی دعوات به عمل خواهد آمد. فرم اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ای و فرم درخواست برای پروتکل این دو پیمایش (RFP) از صفحه خانگی موسسه قابل دریافت است (http://nihr.tums.ac.ir/item/645).
لازم به ذکر است انتخاب مجری نهایی از بین متقاضیان انتخاب شده، در نهایت بر اساس پروتکل ارائه شده در مرحله دوم خواهد بود.

شرایط فراخوان:

1- نسخه اصلی فرم ارائه اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ای به همراه ضمائم آن یا به آدرس تهران، بلوار کشاورز، خیابان وصال شیرازی، خیابان بزرگمهر شرقی، پلاک 70 ارسال گردد یا پس از تکمیل به آدرس پست الکترونیکی nihr.researchtums.ac.ir ارسال گردد. در هر دو صورت ارسال دستی یا ایمیلی باید دریافت مدارک توسط همکاران موسسه تایید شود.

2- اولویت واگذاری طرح به افراد یا مراکزی می باشد که: الف):سابقه اجرای پیمایش های ملی را دارند؛ ب) با استفاده از شبکه سازی و بهره برداری از ظرفیت پژوهشی موجود در کشور قصد اجرای پژوهش را دارند؛ و یا ج) ساختار و ظرفیت اجرایی لازم برای اجرای یک پیمایش در سطح ملی را دارا می باشند.

3- به منظور بهره برداری از حداکثر ظرفیت پژوهشی کشور ترجیه موسسه این است که پیمایش های ملی که همزمان در موسسه به فراخوان و اجرا گذاشته می شوند به تیم های متفاوت سپرده شود.

4- دریافت پیشنهادات حداکثر تا پایان روز اداری روز بیستم بهمن 1398 (20/11/1398) خواهد بود.

برای دانلود دستور العمل فراخوان دو مرحله ای کلیک کنید


دفعات مشاهده: 31 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر